Mamy Twój pasek do aparatu!

Witamy Cię pierwszym wpisem na naszym blogu. Zaglądaj tu częściej, bo zadbamy o to by sporo się działo. Co powiesz na poradnik fotograficzny? Jest mnóstwo do opowiedzenia i poparcia fajnymi zdjęciami. W najbliższej przyszłości chcielibyśmy, byście przysyłali nam zdjęcia swojego autorstwa, które moglibyśmy publikować co miesiąc. Jesteśmy świeżą firmą na rynku i to chyba widać. Długo projektowaliśmy naszą stronę i w końcu udało nam się  – jest świeżo, przejrzyście, pięknie i z duuuużą ilość zdjęć, bo w końcu nasza strona wymierzona jest w fotografów prawda?

Pewnie jesteście ciekawi jak powstają paski Kozioł? Planujemy i taki wpis, pewnie pojawi się też mnóstwo zdjęć i krótkich filmików, które przybliżą Wam proces ich powstawania. Nie chcemy być tylko zimną bezosobową firmą, która sprzedaje swój produkt i na tym kończy się nasze zajęcie. O nie, te paski nie powstały z przypadku 🙂 Świat fotografii jest przepiękny i barwny, będziemy więc chcieli Wam o nim opowiadać. Jeśli tylko będziecie mieli ochotę o nim czytać.

 

pasek do aparatu

 

A i pamiętajcie o jeszcze jednym. Jeśli nie znajdziecie w naszej ofercie paska, który byście chcieli to zawsze możecie nam napisać i sprecyzować model, o którym marzycie, a być może my damy radę go specjalnie dla Was uszyć. Własny grawer? Czemu nie, nie ma rzeczy niemożliwych.

Mamy też w przygotowaniu produkt dla bardzo zaawansowanych fotografów, którzy dużo pracują na np. reportażach ślubnych. Wiemy, że potrzebujecie czegoś na aparaty, a więc pierwszy prototyp szelek fotograficznych jest już uszyty i obecnie testowany 🙂 Będzie pięknie i również w tym przypadku pamiętamy o Was, drogie kobiety! Bo na rynku nie widzieliśmy jeszcze szelek, która ujmą kobiece serce.

Ach, tyle pomysłów, ale póki co ubierz swój aparat w pasek. Śmiało, wybierz swój ——->  SKLEP

Jesteśmy ciekawi, która linia podoba się Wam najbardziej.

Oczywiście nawet po zakupach wróć za jakiś czas, bo wciąż dokładamy nowe modele.

Sledź nas na:

Facebooku 

Instagramie