- Mój fabryczny pasek do aparatu jest brzydki i niewygodny.Nie zrobiłbyś mi nowego? - spytał fotograf szewca.- Mogę spróbować.

Tym jednym dialogiem można opisać, jak powstała nasza firma, choć to oficjalne i bezosobowe określenie zupełnie do nas nie pasuje. Postawiliśmy sobie sprawę jasno: chcemy produkować najlepsze i najpiękniejsze paski na rynku, ale przy tym nawiązywać z naszymi klientami więź, stworzyć wspólne stadko Kozioł, tak by te paski były robione przez Was, dla Was.

Nie chcemy nudy i sztampy, dlatego spędzamy całe dnie w sklepach ze skórą w poszukiwaniu tych jedynych, tych najlepszych, tych które zachwycają i wciąż tworzymy nowe modele naszych pasków. Dbamy o każdego fotografa: od tego zawodowego, który na swojej szyi nosi kilogramy sprzętu po drobne panie fotografki amatorki, które w swych dłoniach dzierżą leciutkie kompakty i instaxy.

Dlaczego akurat paski do aparatów?

Śmiało możemy stwierdzić, że pasek do aparatu to jak część ubrania – powinien być zatem elegancki, a może ekstrawagancki? To zależy co dziś masz zamiar ubrać… Nasze koziołki wypasamy nieopodal Wadowic – na własnej, niewielkiej łące. Nie jest to produkcja taśmowa, stąd dbałość o szczegóły i wykonanie.